Dit weekend werd ik opnieuw verrast met leuke persberichten. Opnieuw wil ik deze gewoon graag met jullie delen. Dit keer gaat het om de Limited Edition “Treasure Trove” by CATRICE
Sparkling Gems. Weelderige sieraden, uitgebreide pailletten borduursels en iriserende lurex materialen zijn de kroon op het winter vakantie seizoen. De nieuwe designer collecties zijn zeer glamoureus met ” Bejeweled ” en rijkelijk versierde kleding. Een feestelijke, vrouwelijk make-up look is de ideale match voor de unieke fashion hoogtepunten. De Limited Edition ” Treasure Trove ” door CATRICE presenteert de belangrijkste schoonheid stukken voor deze stijl van half november 2015 tot begin januari 2016. De beperkte musthaves zijn mat of glinsterend en begroeten ons in een elegante champagne-goud, warme bruine en beige tinten alsook contrasterende abrikozen of rood. De oogschaduw palet met acht zeer gepigmenteerde oogschaduw kleuren, een gouden poeder met een gloed en vier nagellakken met een licht parel effect zorgen voor onvergetelijke feestdagen.
Celebrate Good Times – by CATRICE.
Treasure Trove – Eye Shadow Palette
Juwelendoos. Acht zeer gepigmenteerde poeder oogschaduw zijn de schatten van dit palet. De zijdezachte, gladde textuur met een matte of glanzende afwerking zijn gemakkelijk toe te passen en ideaal voor fijne arcering. De kleuren zijn perfect op elkaar afgestemd en bieden een breed scala aan tinten met zachte champagne, warme bruine tinten en diep zwart voor expressieve oogmake-up stijlen . De verpakking is heerlijk extravagant met een geïntegreerde spiegel en een imposante ster design.
Verkrijgbaar in:
C01 Blaze Of Glory
Treasure Trove – Liquid Liner
New Years Eyes. De gouden Liquid Liner – een dip eyeliner met een penseel applicator – geeft elke oog make-up stijl een feestelijk tintje. Dankzij de fijne haren, is de juiste toepassing van eyeliner een eenvoudig kinderspel. De vloeistof, metallic goud textuur is langdurig en een echte eyecatcher voor speciale gelegenheden .
Verkrijgbaar in:
C01 Golden Grace
Treasure Trove – Powder Blush
La belle de nuit. Deze blush met een gouden gloed zorgt voor een stralende teint. Accentueer en contour je gezicht door toepassing van de blush op het hoogste punt van de jukbeenderen. De unieke ster reliëfstructuur op de zachte textuur verandert de blush in combinatie van warme palissander en champagne hoogtepunten in een musthave van het seizoen.
Verkrijgbaar in:
C01 Caviar And Champagne
Treasure Trove – Golden Powder
Golden Sparkle. Een lichte glans in een zachte champagne teint creëert feestelijke hoogtepunten op het gezicht en hals. Kan het best worden aangebracht met een poeder borstel, de geperste poeder met een mooie ster reliëf is ideaal voor het maken van prachtige accenten.
Verkrijgbaar in:
C01 Golden Grace
Treasure Trove – Precious Lip Colour
Lips to Love. Drie beperkte kleuren en de unieke verpakking zet de Precious Lip Colour om in een product om verliefd op te worden. De drie lippenstiften in zacht Nude, verse abrikoos en elegante rood bieden intensieve kleur en hebben een overtuigende lichte textuur. Een subtiele glans op de lippen is de perfecte afwerking voor deze look – ideaal voor het aankomend feestelijke seizoen.
Verkrijgbaar in:
C01 Jewel Daze
C02 Caviar And Champagne
C03 Treasured Twinkles
Treasure Trove – Nail Lacquer
Joy to the World. De vier nagellakken bieden een feestelijke blik in de kleuren van de Limited Edition: nude met een gouden effect, licht abrikoos, koraal en donkerrood. Alle beperkte lakken hebben een glamoureuze pareleffect evenals een buitengewone verpakking met een gouden deksel.
Verkrijgbaar in:
C01 Jewel Daze
C02 Golden Grace
C03 Caviar And Champagne
C04 Treasured Twinkles
“Treasure Trove” by CATRICE is in de winkels verkrijgbaar vanaf november 2015 tot begin januari 2016.
Treasure Trove – Prijzen
- Eye Shadow Palette € 7,99
- Liquid Liner € 2,99
- Powder Blush € 4,49
- Golder Powder € 4,49
- Precious Lip Colour € 3,99
- Nail Laquer € 3,49
Zit er in deze Trend Edition van Catrice wat leuks voor jou bij?
Ik zou het erg leuk vinden als je een berichtje achterlaat!
7 reacties
Wat een mooie collectie zeg, ook heel mooie vormgeving! Ben vooral benieuwd naar het oogschaduw palette en de nagellak.
Ja mooi hè! Vooral de lipstick en de nagellak hebben mijn aandacht getrokken.
Wouwwww ziet er weer mooi uit. Mooi oogschaduwpalette.
Dat dacht ik wel 😉
Ik ben benieuwd, maar ik ga ze eerst allemaal swatchen in de winkel je weet maar nooit bij Catrice
Groot gelijk meid, doe ik ook altijd. Leve de testers!
Wat een prachtige producten. Ik ben erg benieuwd naar de kwaliteit van de palette en ook de lakjes. Door de verpakking ziet het er wel veelbelovend uit!